Mam na imię Joasia i serdecznie witam Cię w moim Sklepiku. Znajdziesz tutaj pomoce dydaktyczne niezbędne podczas pracy oraz zabawy z dziećmi. Zapraszam każdego kto chciałby urozmaicić czas, wzbogacić wiedzę dzieci. Materiały pomogą Ci przedstawić szablonowy temat zajęć w innym świetle, pobudzić kreatywność i myślenie dziecka.

Sklepik powstał z pasji pracy z dziećmi w placówkach przedszkolnych. Tam rozbudziłam swoją kreatywność i nauczyłam się pracować z młodymi ludźmi. W chwili obecnej inspiruję się codziennymi, małymi rzeczami – każda z nich niesie ze sobą impuls do stworzenia czegoś nowego. Wiedzę teoretyczną zdobyłam na studiach. Najpierw licencjackich, a później magisterskich. Obecnie staram się przelewać zdobyte doświadczenie na papier w wersji elektronicznej, tworząc dla Was wyjątkowe pomoce dydaktyczne.

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli skorzystasz z mojej oferty i podzielisz się ze mną wrażeniami z realizacji zajęć. Mogą być to zdjęcia, krótka wiadomość opisująca przeżycia dzieci lub komentarz/recenzja na stronie Facebooka.

Jeśli potrzebujesz materiału pod określoną grupę wiekową lub masz indywidualne wymagania, bądź dodatkowe pytania – zapraszam do kontaktu e-mail: inspirasia@wp.pl

Mam nadzieję, że moje pomysły pomogą Ci w codziennej pracy.

Zapraszam do częstych odwiedzin strony.

Pozdrawiam
Joanna Gadomska, InspirAsia